Vitamínový balíček: Omega 3 a Vitamín E (60 kapsúl) + Multivitamín a BIO Zázvor (60 kapsúl)

Kód: VBO3BZ
Novinka
€23,90
Skladom

SLOVENSKÝ VÝROBOK


Exspirácia: 01/2027


Balíček obsahuje: 1x Omega 3 a Vitamín E (60 mäkkých kapsúl) 1x Multivitamín a BIO Zázvor (60 kapsúl)

Detailné informácie

Bezplatná infolinka
Bezplatná INFOLINKA
SR: 0800 611 711 alebo ČR: 810 771 772
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Pri objednávkach nad 30 EUR
Karta ZDRAVIJO a LAVIJO
Karta ZDRAVIJO a LAVIJO
Doprava ZADARMO CELÝ ROK + Darčeky
Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Viac ako 100 tisíc objednávok

Podrobný popis

Omega 3 a Vitamín E

Doplnok výživy s obsahom zdravých tukov EPA a DHA, ktoré prispievajú k správnej funkcii srdca. Omega-3 mastné kyseliny sú esenciálne nenasýtené mastné kyseliny, ktoré si organizmus nie je schopný vyprodukovať sám. Práve z tohto dôvodu je potrebné ich do tela dopĺňať formou stravy alebo doplnkov. Doplnok výživy Omega 3 obsahuje 33 % EPA a 22 % DHA, ktoré podporujú kardiovaskulárny systém. Tento účinok však dosiahnete až po prijatí 250 mg dávky denne. Kyselina dokozaxexaénová alebo DHA navyše prispieva k udržaniu dobrého zraku a správnej funkcie mozgu. Kapsule Omega 3 sú obohatené aj o vitamín E.

  • Obsahujú až 33 % EPA a 22 % DHA
  • EPA a DHA účinne podporujú funkciu srdca a kardiovaskulárneho systému
  • DHA podporuje činnosť mozgu a prispieva k správnej funkcii zraku
  • Kapsule sú obohatené o vitamín E

Zloženie: Rybí olej, vitamín E (D-alfa-tokoferol), softgélová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda)
Konzistencia: Vegánska tableta
Dávkovanie: 1 kapsula denne
Obsah balenia: 60 kapsúl

 Upozornenie: 
Prípravok nie je vhodný pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali konzultovať použitie so svojim odborným lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Neužívajte v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku výrobku.

Pokyny pre skladovanie: 
Skladujte v suchu, mimo slnečného žiarenia, pri teplote do 25°C, mimo dosah malých detí.

Multivitamín a BIO Zázvor
Vitamíny skupiny B pomáhajú predchádzať infekciám a podporujú funkciu mozgu, bunkový metabolizmus, hladinu energie a zdravú chuť do jedla. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a ciev. Jeho príjem zároveň vedie k produkcii kolagénu.

Vitamín E zohráva dôležitú úlohu v imunitnej funkcii, expresii génov a pomáha udržiavať zdravé cievy. Vitamín D3 pomáha telu vstrebávať a využívať vápnik. Je nevyhnutný pre imunitný a pohybový systém a udržiava zdravie zubov, kostí a svalov.

Zázvor môže pomôcť tráveniu, zmierňovať nevoľnosť a zápaly a tiež bojovať proti chrípke. Multivitamínové kapsuly obsahujú unikátnu kombináciu vitamínov skupiny B, vitamín C, E a D3 a organický zázvor. Táto kombinácia podporuje zdravie vďaka svojim vlastnostiam, ktoré sú:

  • Vegan
  • Protizápalové
  • Zmierňujúce bolesť
  • Antioxidačné

Zloženie: BIO zázvor, Kyselina L-askorbová, Nikotínamid, DL-alfa-tokoferol, D-pantotenát vápenatý, Pyridoxínhydrochlorid, Riboflavín, Tiamínhydrochlorid, Kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, Kolekalciferol, Kyanokobalamín
Konzistencia: Vegánska kapsula
Dávkovanie: 1 kapsula denne
Obsah balenia: 60 kapsúl

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali konzultovať použitie so svojim odborným lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Neužívajte v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku výrobku.